Women in Tech Camp 2024 - zimowy obóz tematyczny dla studentek IT & Tech

04.10.2024

Do 15 października trwa nabór do udziału w największym w Europie obozie tematycznym dla dziewczyn w IT & Tech, który odbędzie się 3-6 grudnia 2024 w Bukowinie Tatrzańskiej i przeznaczony jest dla 160 najzdolniejszych studentek kierunków informatycznych i technicznych.

Citi Mentoring Programme in Risk Management

03.10.2024

Program mentoringowy "Citi Mentoring Programme in Risk Management"  adresowany jest do studentów, którzy rozważają karierę w bankowości, szczególnie w obszarze związanym z zarządzaniem ryzykiem. Wymagana jest biegła znajomość j. angielskiego. Zgłoszenia do 27 października 2024r.

Studenckie Inicjatywy Dydaktyczne - konkurs

01.10.2024

Trwa konkurs dla studentów i doktorantów na zgłaszanie inicjatyw dydaktycznych, które wpłyną na rozwój nowoczesnego kształcenia w Polsce. Pula nagród wynosi 7 tysięcy złotych. Zgłoszenia można wysyłać do 10 listopada.

Generator Innowacji. Sieci Wsparcia 3 - projekt inkubacyjny

27.09.2024

Chcesz zmienić na lepsze życie starszych osób w Polsce? Masz pomysł lub jego zalążek? A może obserwację, którą można rozwinąć w innowacyjny pomysł? Zapraszamy do „Generatora Innowacji. Sieci Wsparcia 3”! Wsparcie finansowe, organizacyjne i merytoryczne otrzyma 38 nowatorskich rozwiązań z całej Polski, które przyczynią się do włączenia społecznego i poprawienia jakości życia osób starszych i ich opiekunów/opiekunek. Zgłoszenia do 31 października.

HELPERS’ GENERATION - wygraj staż w Fundacji DKMS

24.09.2024

Zgłoś się do projektu HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS i jako Studencki Lider zorganizuj na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. Studenci biorący udział w projekcie mają szansę wygrać płatny staż w Fundacji DKMS oraz uzyskać cenione na rynku pracy doświadczenie w organizacji eventów czy też zarządzaniu zespołem.