Skills Lab - program treningowy firmy McKinsey & Company

23.09.2020

Firma McKinsey & Company - globalna firma doradztwa strategicznego i operacyjnego, która w Poznaniu prowadzi centrum usług wspólnych, wspierające biura z rejonu Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki, zaprasza na szkolenia on-line.

W terminie 7-9.10.2020r. odbędzie się pierwsza edycja autorskiego programu wirtualnych treningów Skills Lab.

Program skierowany jest do studentów przedostatniego i ostatniego roku studiów.

Sesje przeprowadzane będą w małych grupach, które umożliwią uczestnikom interakcję z ekspertami prowadzącymi szkolenie. Istnieje możliwość wzięcia udziału we wszystkich spotkaniach lub pojedyńczych sesjach.

Podczas 4 niezależnych spotkań dowiesz się więcej o analizie VAT, zarządzaniu projektami, priorytetyzacji zadań oraz graficznej wizualizacji danych.

W październiku zaplanowano cztery praktyczne webinary:

• Wednesday, October 7th at 14:00 – 17:00 - Introduction to Project Management
  • Thursday, October 8th at 10:00 – 12:00 - Planning Masters - getting things organized
  • Friday, October 9th at 10:00 – 12:00 - Chart design and PowerPoint tips
  • Friday, October 9th at 14:00 – 16:00 - Advanced Excel skills to be used in complex VAT analysis

Wszystkie sesje prowadzone są w języku angielskim. Na każdą sesję dostępnych jest 15 miejsc.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie internetowej wydarzenia