Ogólnopolski Tydzień Kariery - zapraszamy na zajęcia

06.10.2020

Ogólnopolski Tydzień Kariery odbędzie się w dniach 19-25 października pod hasłem "DoradzaMy Zawodowo - WybieraMY Odlotowo".

W ramach wydarzenia, dla studentów UKW proponujemy:

1. wykład online "Adaptacja w miejscu pracy",
  2. konsultacje online - Narzędzie do Badania Kompetencji (NBK) - test służący do badania 18 kompetencji zawodowych (osobistych, społecznych, menedżerskich).

Wykład oraz konsultacje odbędą się 20 października online za pośrednictwem platformy Zoom.

Prowadzącymi zajęcia są doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.

1. WEBINAR "Adaptacja w miejscu pracy"

Termin: 20.10.2020 r. godz. 10.00 – 11.00

Dzięki tym zajęciom:

• nabędziesz umiejętności ułatwiające wejście w nowe środowisko zawodowe,
  • przyśpieszysz proces adaptacji w nowym miejscu pracy!

OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY

e-mail: anna.dudek@wup.torun.pl

WAŻNE: Na adresy mailowe zostaną wysłane linki do pokoju webinarowego.

2. NARZĘDZIE BADANIA KOMPETENCJI (NBK)

Termin: 20.10.2020 r.

Konsultacja będzie trwała ok. 1 godz. Student będzie zapisywany na konkretną godzinę między godz. 9.00 a 13.00.

Jakie korzyści może przynieść badanie kompetencji?

• ułatwi Ci podjęcie decyzji dotyczącej rozwoju Twojej kariery zawodowej w określonym kierunku,
  • wyniki testu mogą na przykład wskazać, w jakich szkoleniach powinieneś wziąć udział, aby podnieść swoje kompetencje na wyższy poziom,
  • może pomóc ocenić postępy, jakich dokonujesz kształcąc się w określonym zawodzie,
  • pomoże Ci określić w jakim zawodzie posiadane przez Ciebie kompetencje będą najbardziej przydatne.

UWAGA: OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY

Liczba miejsc ograniczona.

e-mail: wieslawa.janaszek@wup.torun.pl

WAŻNE: Na Wasze adresy mailowe zostaną wysłane dokumenty (zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz regulamin NBK), które prosimy podpisać i odesłać w formie skanu lub zdjęcia oraz linki do platformy Zoom z zaproszeniem na rozmowę.

Pobierz pliki
  • Adaptacja w miejscu pracy_OTK