Stypendia MSZ RP na studia w College of Europe

10.11.2020

Trwa rekrutacja na post-magisterskie studia w College of Europe w Natolinie i Brugii na rok akademicki 2021-2022.

Kandydaci z Polski mogą starać się o sfinansowanie studiów w ramach stypendiów Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Oferta studiów i stypendiów MSZ RP skierowana jest do studentów ostatniego roku studiów magisterskich oraz absolwentów studiów magisterskich różnych kierunków (od prawa, politologii, stosunków międzynarodowych, po historię, ekonomię, dziennikarstwo oraz studia filologiczne lub filozoficzne) – w zależności od wybranego programu studiów w Kolegium Europejskim.

Studia podyplomowe są dwujęzyczne (angielsko-francuskie) i trwają 10 miesięcy.

Termin składania aplikacji na rok akademicki 2021-2022 upływa 13 stycznia 2021 r.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę MSZ https://www.gov.pl/web/dyplomacja/zostan-studentem-college-of-europe

W załączeniu Ogłoszenie, które uwzględnia również pozostałe programy stypendialne dostępne dla polskich kandydatów finansowane ze środków instytucji europejskich.

Pobierz pliki