Konkurs - Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego

16.12.2020

Stena Recycling International zaprasza do udziału w konkursie "Stena Circular Economy Award - Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego".

Konkurs skierowany jest do przedsiębiorstw, uczelni oraz studentów i doktorantów.

Studenci mogą dokonać zgłoszenia jednego projektu w kategorii:

• Propozycja wdrożenia GOZ (rozumiana szeroko jako propozycja wdrożenia wybranego modelu biznesowego, projekt rozwiązania (np. aplikacja mobilna, produkt, usługa), które mogą być przydatne dla biznesu lub konsumentów lub
  • propozycja akcji społecznej na rzecz promocji idei GOZ.

Upcykling odzieży, papier śniadaniowy, który po wyrzuceniu zmienia się w roślinę, aplikacja do segregacji odpadów - to projekty studenckie, które wygrały w zeszłym roku.

Masz własny pomysł, który przyczyni się do poprawy środowiska naturalnego? Do dzieła!

Zgłoszenia możesz dokonać indywidualnie lub jako zespół (do 3 osób).

Masz szansę wygrać nagrody:

• laptop,
  • grant w wysokości do 10 000 zł na realizację projektu edukacyjnego z obszaru GOZ.

Studenci oraz ich uczelnie zostaną także wyróżnieni certyfikatem dobrych praktyk.

Zgłoszenia można przesyłać do 14 lutego 2021 r. przez formularz znajdujący się na stronie: www.stenarecycling.pl/stena-circular-economy-award

Prosimy o zapoznanie się z  Regulaminem konkursu.