Women in Tech Camp 2024 - zimowy obóz tematyczny dla studentek IT & Tech

04.10.2024

W dniach 3-6 grudnia 2024 r. w Bukownie Tatrzańskiej odbędzie się Women in Tech Camp organizowany przez Perspektywy Women in Tech. W Campie mogą uczestniczyć maturzystki, studentki i absolwentki.

Udział w Women in Tech Camp to wyjątkowa okazja do nabycia nowych technologicznych umiejętności, spotkania wybitnych mentorek i mentorów z czołowych firm technologicznych oraz zaplanowania ścieżki kariery i rozwoju osobistego w branży Tech & IT. To także miejsce gdzie można spotkać inne dziewczyny o podobnych zainteresowaniach i dołączyć do wyjątkowej społeczności kobiet w technologiach!

Women in Tech Camp to 4-dniowe wydarzenie - będące częścią programu IT for SHE - przeznaczone jest dla 160 najzdolniejszych studentek kierunków IT&TECH.

Co czeka Cię na Campie?

• Cykl warsztatów technicznych i soft skill’owych.
  • Spotkania mentoringowe z ekspertkami i ekspertami branży Tech&IT.
  • Targi Kariery z udziałem największych firm technologicznych.
  • Zajęcia taneczne, sportowe i rekreacyjne.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie.

ZGŁOŚ SIĘ NA CAMP do 15 października 2024

Udział w obozie jest bezpłatny. O wynikach rekrutacji na Women in Tech Camp kandydatki zostaną poinformowane w listopadzie.