„Mapa stypendiów III” – największy raport z badania programów stypendialnych w Polsce

25.03.2021

„Mapa stypendiów III” to kompleksowe badanie o stypendiach przyznawanych przez samorządy, organizacje pozarządowe, firmy i szkoły.

Program Kariera organizowany przez Polską Radę Biznesu

16.03.2021

Serdecznie zapraszamy studentów i absolwentów (do 30. roku życia) do wzięcia udziału w Programie Kariera organizowanym przez Polską Radę Biznesu.
Jest to największy niezależny program płatnych staży w Polsce. Rekrutacja kończy się w połowie maja br.

Konkurs „Analityczni Liderzy"

15.03.2021

Konkurs „Analityczni Liderzy" jest skierowany do studentów i absolwentów: ekonomii i finansów, matematyki, informatyki i nauk fizycznych. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 9 kwietnia 2021 r. Na najlepszych czeka 8 płatnych staży w Ministerstwie Finansów.

Konkurs „Podatkowi Liderzy" - wygraj staż w Ministerstwie Finansów

15.03.2021

Wystartowała IX edycja konkursu „Podatkowi Liderzy”. Konkurs przeznaczony jest dla studentów i absolwentów kierunków prawniczych i ekonomicznych. Temat tegorocznej pracy konkursowej to „Innowacje w podatkach”. Termin nadsyłania prac: 18 kwietnia 2021 r. Do wygrania m.in. 16 płatnych staży w Ministerstwie Finansów.

Program mentoringowy MedBiz Innovations Program

11.03.2021

To program mentoringowy jednoczący studentów z uczelni medycznych, biznesowych, technicznych i nie tylko. Uczestnicy programu mają za zadanie grupowo wymyślić i opisać innowacyjny produkt, proces, czy usługę, związaną z połączeniem medycyny, nowych technologii i biznesu. Najlepsze zespoły otrzymują szansę rozwoju swoich projektów z pomocą czołowych polskich ekspertów z sektora MedTech.