Akademia Liderów Rynku Kapitałowego – bezpłatny program edukacyjno-rozwojowy

02.03.2021

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to bezpłatny intensywny kurs wiedzy o rynku finansowym. Intensywny program dla studentów  – przyszłych liderów, którzy cenią wartość współpracy w zespole i rozumieją, że biznes opiera się na dobrych relacjach i zaangażowaniu.

Zgłoszenia do 16 marca 2021r.

TYDZIEŃ KARIERY PSSE NA KUJAWSKO-POMORSKICH UCZELNIACH

01.03.2021

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. serdecznie zaprasza studentów do udziału w spotkaniach online z przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność na terenie Strefy. Od 8 do 12 marca codziennie możecie spotkać się z potencjalnymi pracodawcami, zapoznać się z ich działalnością, a także z ofertami praktyk, staży i pracy.

Bezpłatne wzory niezbędnych dokumentów dla studentów

10.02.2021

Każda osoba wchodząca, która wchodzi na rynek pracy warto by pamiętała o swoich prawach i obowiązkach. Jednym z ważnych obowiązków pracowniczych jest sporządzanie i przechowywanie niektórych dokumentów. Portal pracy Aplikuj.pl uruchomił darmowy moduł, w którym można sprawdzić i pobrać rozmaite dokumenty HR.

Projekt dla absolwentów z niepełnosprawnością

08.02.2021

Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów oraz absolwentów do udziału w projekcie "Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością". Rekrutacja prowadzona jest w trybie ciągłym do wyczerpania limitu miejsc.

World of Audit - program praktyk oraz cykl warsztatów dla studentów

04.02.2021

Poznaj metody badania sprawozdań finansowych, czerp wiedzę od ekspertów KPMG i zdobądź gwarantowaną ofertę płatnych praktyk lub pracy w dziale audytu KPMG. Warsztaty odbędą sie online w maju br. Zgłoszenia do 31 marca 2021 r.