Akademia PARP - platforma szkoleniowa dla każdego

20.01.2021

Obecnie, chcąc odnaleźć się na rynku pracy potrzebne jest doświadczenie, ale przede wszystkim wiedza i umiejętności.

Rynek proponuje nam różnego rodzaju kursy, szkolenia czy warsztaty. Ci, którzy dotychczas szkolili w formie stacjonarnej, ze względu na zmieniającą się rzeczywistość musieli przenieść działalność do Internetu. Decydując się na szkolenie online warto wybrać instytucję, która posiada odpowiednie doświadczenie.

Staże oraz stypendia w Niemczech

16.01.2021

DBU oferuje studentom ostatniego roku studiów magisterskich, absolwentom oraz doktorantom możliwość odbycia 6-12 miesięcznego stażu/wyjazdu badawczego w najlepszych ośrodkach badawczych w ramach Programu Stypendialnego dla Europy Środkowowschodniej, specjalnie stworzonego z myślą o absolwentach kierunków związanych z szeroko pojętą ochroną środowiska.

AIPomysł - konkurs dla młodych przedsiębiorców

13.01.2021

Konkursu AIPomysł skierowany jest do wszystkich studentów oraz do startupów. W konkursie mogą brać udział również startupy pozauczelniane pod warunkiem, że mają w zespole studenta, absolwenta lub pracownika związanego z uczelnią. Zgłoszenie należy przesłać do 20.01.2021.

Konkurs - Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego

16.12.2020

Celem konkursu Stena Circular Economy Award - Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego jest inspirowanie środowiska akademickiego oraz firm do poszukiwania, wdrażania i promowania rozwiązań zgodnych z założeniami gospodarki cyrkularnej.

Jesli masz pomysł na wdrożenie GOZ lub akcję społeczną promującą ideę GOZ, zapraszamy do konkursu.

Generator Dostępności - granty na innowacyjne projekty wspierające osoby z niepełnosprawnością

25.11.2020

Inkubator Innowacji Społecznych "Generator Dostępności" wspiera rozwiązania, które przyczynią się do poprawy życia osób o szczególnych potrzebach - ludzi starszych i niepełnosprawnych.