Nokathon - wyzwanie dla programistów

08.10.2020

W imieniu NOKII zapraszamy do wzięcia udziału w maratonie kodowania 20-22.10.2020 podczas Nokathon.

Ogólnopolski Tydzień Kariery - zapraszamy na zajęcia

06.10.2020

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zapraszamy na bezpłatny webinar "Adaptacja w miejscu pracy" oraz badanie kompetencji zawodowych (osobistych, społecznych, menedżerskich) profesjonalnym narzędziem.

Targi CSR online - wirtualne stoiska firm, konferencja, networking

02.10.2020

Największe wydarzenie w Polsce o społecznej odpowiedzialności Biznesu, 8. Targi CSR odbęda się w dniach 5-9 października 2020 roku w formule online.

Jest to unikalna okazja dla studentów aby zdobyć wiedzę z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju uczestnicząc w konferencjach i panelach, a w ramach części wystawowej poznać bliżej firmy, które mogą oferować praktyki zgodne z profilem edukacyjnym studentów.

Skills Lab - program treningowy firmy McKinsey & Company

23.09.2020

W terminie 7-9.10 zapraszamy do programu wirtualnych treningów Skills Lab. Podczas 4 niezależnych spotkań dowiesz się więcej o analizie VAT, zarządzaniu projektami, priorytetyzacji zadań oraz graficznej wizualizacji danych. Organizatorem wydarzenia jest McKinsey & Company - firma doradztwa strategicznego i operacyjnego.

Kalkulator wynagrodzeń

11.09.2020

Czy wiesz jak dokładnie wyliczyć, ile pieniędzy otrzymasz za wykonaną pracę? Pracodawcy często podają kwotę brutto wynagrodzenia, a to, ile wpłynie na Twoje konto zależne jest od chociażby rodzaju umowy (o pracę, o dzieło, zlecenie) czy Twojego wieku. Od teraz szybko i bezboleśnie sprawdzisz swój prawdziwy dochód i to zaledwie w kilka sekund.