Sektor SSC/BPO w Polsce – szansą dla osób chcących się przekwalifikować?

16.06.2020

Jak wybrać kierunek zmiany pracy? Dlaczego zmianie ścieżki kariery sprzyja sektor BPO/SSC? O przekwalifikowaniu się z perspektywy firmy Arla Global SSC przeczytasz w poniższym artykule.

Czwarta edycja konkursu AgroBioTop NAGRODA

10.06.2020

W imieniu Kapituły Nagrody AgroBioTop chcielibyśmy zaprosić do zgłaszania kandydatur do tego ważnego wyróżnienia. W roku bieżącym odbywa się czwarta edycja programu.

Zostań ambasadorem Ministerstwa Finansów na swojej uczelni

09.06.2020
  • Od wczoraj, 8 czerwca 2020 r., studenci i doktoranci mogą zgłaszać się do pierwszej edycji programu Ministerstwa Finansów (MF) – Ambasadorzy MF.
  • To pionierski program instytucji publicznej, w którym ambasadorzy będą częścią drużyny MF.
  • Na wasze zgłoszenia czekamy do 30 czerwca.

35 porad – jak napisać perfekcyjne CV?

15.04.2020

Twoje CV jest jednym z najważniejszych dokumentów, jaki kiedykolwiek napiszesz. Zanim zakończysz nad nim pracę, upewnij, że jest perfekcyjne. Mamy dla Ciebie wskazówki, które sprawią, że zbliży się ono do ideału i zwróci uwagę rekrutera. Pamiętaj, że Twój życiorys musi przekonać go w nie więcej niż 6 sekund (!). To właśnie tyle średnio zajmuje wstępna selekcja dokumentów kandydatów.

Płatne praktyki oraz praca w KPMG

27.03.2020

Pierwsze kroki na rynku pracy bywają trudne. A gdyby tak ułatwić sobie zadanie… Nieważne czy jesteś jeszcze na studiach czy masz już pierwsze doświadczenia zawodowe za sobą lub dopiero poszukujesz pierwszych praktyk. Poznaj metody badania sprawozdań finansowych i czerp wiedzę od ekspertów KPMG!