Roczny wolontariat w biurze w Poczdamie

26.03.2020

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży po raz kolejny oferuje młodym osobom z Polski roczny wolontariat w biurze w Poczdamie.

5 rzeczy, których nie należy pisać w CV - pracuj.pl

21.02.2020

Przygotowując CV, zwróć szczególną uwagę na podanie informacji dotyczących Twoich umiejętności oraz zajmowanych stanowisk i wykonywanych obowiązków. Pomiń szczegółowe dane osobiste czy nazwiska poprzednich pracodawców. Możesz zrezygnować również z przedstawiania swoich oczekiwań – o tym porozmawiasz na spotkaniu rekrutacyjnym.

XV edycja bezpłatnego programu Akademia Liderów Biznesu

10.02.2020

Ruszyła rekrutacja do XV edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego, programu Fundacji im. Lesława A. Pagi. Akademia to bezpłatny program szkoleniowo-rozwojowy dla studentów i absolwentów uczelni wyższych w Polsce i zagranicą, zainteresowanych rynkiem finansowym oraz ukierunkowanych na zajmowanie wysokich stanowisk w firmach branży.

Certyfikat ISO za darmo dla studentów

07.02.2020

Projekt Fundacji Certyfikacji i Badań Biegłości "Certyfikat dla ucznia za darmo" kierowany jest do studentów, którzy chcą potwierdzić swoje kompetencje w zakresie znajomości standardów ISO.

Audytor przyszłości - trendy i nowe technologie w branży audytorskiej

Audytor przyszłości - trendy i nowe technologie w branży audytorskiej
Jak zmieniła się praca audytora na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat?

Jaki wpływ na ten zawód ma rozwijająca się technologia?

Czy maszyny mogą stanowić zagrożenie dla pracy wykonywanej przez człowieka?

Przeczytaj o tym w wywiadzie z KPMG: Tutaj.