Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 - całoroczne ubezpieczenie na świecie

10.12.2014

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 honorowana jest w 38 krajach, w każdym oferując tysiące zniżek. Bardzo chętnie wykorzystywana przy krajowych bądź zagranicznych podróżach, posiada wiele odmian i szeroką ofertę ubezpieczeń. Karta przeznaczona dla osób od 5 do 30 roku życia.

Interaktywny bezpłatny kurs angielskiego online

18.09.2014

Kurs „Exploring English: Language and Culture” pozwala pogłębić znajomość nie tylko języka angielskiego, ale też byrtyjskiej kultury. Rozpoczął się 1 września, ale nadal przyjmowane są zapisy.

Kurs chińskiego dla studentów

06.02.2013

Chcesz nauczyć się podstaw chińskiego całkowicie za darmo? Skorzystaj z kursu finansowanego ze środków unijnych w ramach projektu Chinese for Europeans

Buduj sieć kontaktów z Absolvent.pl

18.01.2013

Absolvent.pl to społeczna platforma kariery dla studentów i absolwentów.
Pozwala wykorzystać siłę swoich znajomych i kontaktów do poszukiwania pracy i praktyk.

Starosto roku skontaktuj się z CEiPM

10.10.2012

Jesteś starostą roku? Lubisz wiedzieć, co dzieje się w mieście? Skontaktuj się z Centrum Edukacji Pracy Młodzieży w Bydgoszczy.